Hizmetlerimiz

Firmamız siz değerli müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda her minare yapımı işine aynı özeni göstermektedir. Ülkemizin önde gelen ve en iyi minare ustalarından oluşan Karadağ Minarecilik yapılarında daima kaliteli malzeme seçimi ve minarelerinin şık görüntüsü ile ön plana çıkmış ve sektörün en tanınan firması olmuştur.

Türkiye´nin hangi ilinde olursanız olun, 1996 yılından bu yana işinde uzman ve kendini kanıtlamış bir ekip ile sizlerin hizmetindeyiz. Ülkemizde hemen hemen her ilde yapılarımız ve işlerimiz mevcuttur.

Firmamıza ulaşmanızın ardından sizlere en iyi hizmeti vermek adına daima hazırız. İstenilen ebat ve yüksekliklerde minareler için bizi arayarak anında teklif alabilirsiniz. Minare inşaatı işlerinde bir çok ilde referansı bulunan firmamızın bazı işlerini de şuanda bulunduğunuz web sitesi içerisinden inceleyebilirsiniz.

Her firma ile çalışılmayacak sektörler arasında gelen minarecilik hizmetlerinde en eski ve sektörde en çok bilinen firma olmanın vermiş olduğu özgüven ile sizlere daima en iyi işi en uygun fiyata sunmaktayız. Minare yapımı denilince akla ilk gelen Karadağ Minarecilik firmamıza web sitemizde yer alan irtibat numaralarımız veya mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

Cami Minaresi Yaptırmak Mı İstiyorsunuz?

Tek yapmanız gereken web sitemizin iletişim sayfasında yer alan firma yetkililerimiz ile irtibata geçmek, gelen talepleriniz doğrultusunda aynı gün içerisinde proje ve fiyat teklifinizi tarafımızdan alabilirsiniz.

Minare Külahı Hakkında Bilgi Mı İstiyorsunuz?

Cami minare külahları yapımı, uygulaması hakkında detaylı bilgi ve örnek işlerimiz için hemen bizi arayın. Anında sizleri alanında uzman yetkililerimiz bilgilendirsin.

Hali hazırda olan Cami´nizin etrafında yer alacak Cami Korkulukları yapımı için hiç zaman kaybetmeden bizi arayın. Firmamız cami minaresi yapımı haricinde müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda cami korkuluk hizmeti de vermektedir.

Kaliteli bir minare yapımı hakkında bilgiler ve cami derneklerinin dikkat etmesi gereken önemli hususlar hakkında blog makalemizi okumak için lütfen TIKLAYIN..

Cami Mukarnas Hizmetimiz ile ilgili bilgi ve görseller için lütfen BURAYA TIKLAYIN..


Camii Korkulukları Hizmetimiz ile ilgili bilgi ve görseller için lütfen BURAYA TIKLAYIN..

  • Merve Mahallesi Mücabir Caddesi No:12 Sancaktepe / İSTANBUL
  • 0532 378 16 33 - 0541 720 65 67
  • info@camiminaresi.com